BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA

Ev temizliklerinde önemli noktalardan birini de kullanılan halıların temizlenmesi oluşturur. #Er Halı Yıkama birinci sınıf halı yıkama hizmetlerini sunuyoruz. Hizmet bölgelerimiz arasında Esenyurt, Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgeleri yer alıyor. Profesyonel bir yaklaşım ile çalışmalarımızı yürütüyor ve sunduğumuz hizmetlerdeki kalite farkını da açıkça gösteriyoruz.

Yeni Teknoloji

Er Halı Yıkama olarak, modern tesislerimizde ileri teknolojiye sahip son nesil makineler ile yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Hijyen konusundaki hassasiyetimiz ile çalışmalarımızı son derece özenli gerçekleştiriyoruz. içinde bulunduğumuz sektördeki deneyimimizi çeşitli türlerdeki halılar için, hassasiyetlerine uygun temizleme ve yıkama yapıyoruz. El değmeden gerçekleştirdiğimiz halı yıkama işlemlerinde kalite farkımızı açık bir şekilde görebiliyorsunuz.

Hizmet Aşamalarımız

Er Halı Yıkama çalışma sistemi içerisinde, yeni nesil makineler ile yıkama faaliyetlerini yürütürken aynı zamanda, toz alma makinesi, sıkma makinesi, kurutma makinesi ve paketleme makinesi gibi ek makineler ile halı temizleme ve yıkama işlemini el değmeden otomasyon sistemiyle oldukça hijyenik olarak yerine getiriyoruz.

Uzman Kadro

Firma hizmetlerini verdiğimiz kadromuz son derece kalifiye ve konularında uzman personellerden oluşuyor. Çalışma ilkelerimiz arasında bulunan hızlı hizmet ve kaliteli çalışma prensiplerine sadık olarak birinci sınıf halı yıkama ve temizleme hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Kurutma İşlemleri

Esenyurt halı yıkama hizmetlerimizi özenle yerine getiriyor, yıkama sonrası işlemlerimizi de modern şekilde yapılmış, yalıtımı tam, hijyen koşulları sürekli kontrol edilen tesislerimizde gerçekleştiriyoruz. Kurutma için özel tasarımı yapılan bu alanlarda kurutma makineleri yardımı ile kusursuz bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetine odaklı çalışıyoruz. Er halı Yıkama olarak; uygun fiyat ilkesinden de asla vazgeçmiyoruz, makul ücret ile hizmetlerimizi eksiksiz bir şekilde sunuyoruz.