HALI YIKAMA

Halılarımızın temizliği evimizin hijyeni açısından çok önemli bir rol oynar. Günümüzde halı yıkayan çok sayıda firma var, #Er Halı YıkamaTam otomatik makina ve ekipmanlarla makina halısı, el dokuma halıları, nepal, step, yorgan ve battaniyelerimiz özenle yıkanmaktadır.

Fabrikamıza gelen halılarınız halı cinslerine göre ayrılır ve uygun yıkama sistemi ile yıkanır.

Halı Yıkama Bizim İşimiz

Halılarınızın Yüzünü Değil özünü Yıkıyoruz

BAMBU HALI YIKAMA

Bambu halı, bambu iplikliklerin, makine de veya el yordamı ile halı dokuma tezgahında dokunarak meydana gelir. Eğer evinizde bambu halınız varsa yazın bastığınız yerin serin olacağından eminsinizdir. Siz de evinizde ki bambu halınızı yıkatmak için profesyonel bir yıkama hizmeti almak istiyorsanız Er Halı Yıkama olarak bizlerden bambu halı yıkama hizmeti alabilirsiniz. Adresinizden halılarınız teslim alınıp adresine teslim edilmektedir.

Er Halı Yıkama

Antibakteryel yıkama Fırın Kurutma ile 3 günde Teslim

STOR VE ZEBRA PERDE YIKAMA

Stor perde temizliği evinizin güzelliği şıklığı ve temizliği açısından çok önemlidir. Temiz olmayan stor perdeler evinizi çirkin ve kirli görünmesine neden olur. Er Halı Yıkama  Stor perdelerinizi evinizden alıp evinize teslim ediyoruz. Zebra perdelerinizi, Stor perdelerinizi ilk günkü gibi yapıyoruz. Zebra Perdelerinizin yıkanması çok zahmetli bir iştir. Stor ve zebra perdelerinizi en iyi şekilde yıkıyor size teslim ediyoruz.

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Stor ve Zebra Perde Yıkama hizmeti almak için bizi arayın

YORGAN BATTANİYE YIKAMA

#Er Halı battaniye yıkama hizmeti Kullanmış olduğumuz özel temizleyicilerin yanı sıra makinelerimizin özellikleri sayesinde yorgan ve battaniyeleriniz en ince ayrıntılarına kadar temizlenirler.  Temizlenmesi yapılmış yorganların yorgan ve battaniyelerinizi son teknoloji olan kurutma makinelerimizde zarar görmeden kurutulmaktadır. Bu sayede yorgan ve battaniyeleriniz kimyasal maddelere temas edilmeden temizlenip kurutulmaktadır.

Antibakteryel Yıkama

8 Yıllık uzman ve deneyimli kadromuzla Hizmetinizdeyiz

KOLTUK YIKAMA

Koltuk & Oturma Grubu yıkma işlemlerini hiçbir leke veya bakteri kalmayacak şekilde yıkama işleminden geçirerek sizlere sağlık bir yaşam alanı sunmaktayız.

Er Halı ve Koltuk yıkama ev, ofis veya iş yerinizde yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz. Adresinize Buharlı ve Vakumlu makinelerimiz vede malzemelerimiz ile geliyoruz ve gerekli bütün işlemleri yerinde gerçekleştirerek geride %100 hijyenik ve temiz oturma grubu bırakıyoruz.